| Hitrost dostave: | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
39 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| VOXX | |
| PONUDBE | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,87 € na par (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 11,59 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Material | bombaž |
|---|---|
| Sestava | 75 % bombaž, 10 % polipropilen, 10 % poliamida, 5 % elastan |
| Višina nogavic | gleženj |
| Temperaturni razred | A (od +10 °C do +35 °C) |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| EAN | 8596281007125 |
Privošči si maksimalno udobje in stil z gležnjarji VoXX.Idealna izbira za vsakodnevno nošenje, športne aktivnosti in tople dni, ko se želiš počutiti preprosto udobno.Te nogavice združujejo visok delež bombaža, praktičen kroj in kakovostno slovensko izdelavo.
Nogavice so izdelane iz mešanice bombaža in umetnih vlaken, kar jim zagotavlja mehkobo, zračnost in udobje skozi ves dan.Zaradi elastana so nogavice VoXX prožne in se dobro prilagodijo tvoji nogi.Hkrati so dovolj trpežne, da prenesejo zahtevne aktivnosti in pogosto pranje.
Gležnjarji so idealni za nizko obutev, kot so superge ali poletni čevlji.Univerzalna barvnost bo razveselila vse ljubitelje klasike in zlahka nogavice uskladiš s katerimkoli outfitom.Nogavice VoXX so idealne za vsakodnevno nošenje in za zahtevne športne aktivnosti, kjer boš cenil njihovo prožnost in zanesljivo odvajanje vlage.
Da ti bodo tvoje nove najljubše nogavice dolgo služile, priporočamo upoštevanje teh nasvetov za vzdrževanje.
Nasvet:Postani strokovnjak za vzdrževanje spodnjega perila zahvaljujoč nasvetom v našem članku in privošči svojim najljubšim kosom nego, ki si jo zaslužijo.
| Material | bombaž |
|---|---|
| Sestava | 75 % bombaž, 10 % polipropilen, 10 % poliamida, 5 % elastan |
| Višina nogavic | gleženj |
| Temperaturni razred | A (od +10 °C do +35 °C) |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| EAN | 8596281007125 |
1 995 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
nogavice
super
Češka republika
Thomas
Lahko ga samo priporočam. Nogavice VoXX me še nikoli niso pustile na cedilu
Češka republika
Voxx nogavice za gležnje
se ujemajo z opisom
Češka republika
VoXX
Izjemno udobno
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah