| Hitrost dostave: | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
99 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| VOXX | |
| PONUDBE | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 2,38 € na par (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 7,12 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Material | bombaž |
|---|---|
| Sestava | 80 % bombaž, 15 % poliamida, 5 % elastan |
| Višina nogavic | Nizka |
| Temperaturni razred | A (od +10 °C do +35 °C) |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| EAN | 8596281012150 |
Bele nogavice polvisokega kroja spadajo med klasične kose, ki zagotovo ne smejo manjkati v nobeni garderobi. Nogavice VoXX so odlična izbira za vsak dan in vas bodo obdržale tudi v zahtevnih situacijah. Navdušeni boste nad njihovim prijetnim materialom, zlasti zaradi popolne mehkobe in zračnosti. V tem paketu boste našli tri pare po ugodni ceni.
Bele nogavice niso le modna muha, temveč popolnoma vsestranski kos vaše garderobe. Polvisok kroj je kot nalašč za vsak dan, ne glede na to, ali imate zmenek, poslovni sestanek ali potovanje. Nogavice so dobro zračne in mehke, zato so odlična izbira za celodnevno nošenje. Fina sponka obrobe ne pritiska nikjer, temveč se dobro drži na mestu.
Češko podjetje VoXX je specialist za nogavice iz udobnega materiala, ki jih boste želeli nositi ves čas. Nikjer ne drsi, diha in odvaja vlago. Ne glede na to, kateri kroj izberete, lahko vedno računate na popolno funkcionalnost, dobro oblikovano prileganje in mehak material, v katerem vam bo preprosto udobno.
| Material | bombaž |
|---|---|
| Sestava | 80 % bombaž, 15 % poliamida, 5 % elastan |
| Višina nogavic | Nizka |
| Temperaturni razred | A (od +10 °C do +35 °C) |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| EAN | 8596281012150 |
1 521 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
Samo super... material in oblika... že dolgo časa sem testiral
Češka republika
Zadovoljni smo
Češka republika
Za:
Ohrani obliko in elastičnost tudi po večkratnem pranju
Češka republika
Za:
Zelo lepo in udobno :-)
Češka republika
Preverjena blagovna znamka, cena, zmogljivost, vzdržljivost ... zadovoljstvo.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah