| Hitrost dostave: | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
188 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| DEDOLES - ŽENSKE | |
| ŽENSKI MODRČEK | |
| VELIKOST | OBSEG PRSNEGA KOŠA (CM) |
|---|---|
| XS | 61-64 |
| S | 65-68 |
| M | 69-72 |
| L | 73-76 |
| XL | 77-80 |
| XXL | 81-84 |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 6,24 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visoka 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| izvršitev | Ne |
| Kostice | Ne |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8585058706040 |
Privošči si kombinacijo igrivosti in udobja s prikupnim in hkrati funkcionalnim ženskim modrčkom Dedoles!Oblikovan je tako, da ti prinaša maksimalno udobje skozi ves dan in hkrati doda vsakemu outfitu ščepec igrive izvirnosti.
Modrček Dedoles je izdelan iz kakovostne mešanice bombaža in elastana.Bombaž zagotavlja mehkobo in zračnost, tako da se boš počutila sveže tudi med zahtevnejšimi dnevi ali športnimi aktivnostmi.Elastan pa dodaja potrebno prožnost, zaradi katere se modrček prilagodi tvojemu telesu, nikjer ne tišči ali stiska.
Modrčki Dedoles izstopajo z izvirnimi potiski in izrazitimi barvami, tako kot drugi kosi te znamke.To jih naredi popolno izbiro za vsako žensko, ki noče biti del množice.Športni kroj brez opore, kosti in zapenjanja je idealen za vse, ki dajejo prednost udobju pred zapletenim oblačenjem.Racerback zadnji del omogoča svobodo gibanja in je idealen tako za mirne dni kot za lažje športne aktivnosti.Modrček lepo pristaja različnim tipom postave in odlično drži obliko.
Priljubljena slovenska znamka Dedoles je navdušila svoje oboževalce z izvirnimi vzorci in živahnimi barvami, ki osvetlijo ne le priljubljene nogavice, ampak tudi moške boksarice ali ženske modrčke.Poleg edinstvenega dizajna se lahko veseliš tudi prijetnih materialov in kakovostne izdelave, ki traja.
Da ti bo modrček dolgo služil kot nov, priporočamo, da se držiš naslednjih navodil za vzdrževanje.
Nasvet: Najti pravi kos spodnjega perila, ki ti popolnoma ustreza, je včasih zahtevno.Ko ga najdeš, se splača zanj dobro skrbeti, da ti bo dolgo služil.Nasvete, kako to storiti, najdeš v našem članku.
| Model | je visoka 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| izvršitev | Ne |
| Kostice | Ne |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8585058706040 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah