| Hitrost dostave: | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
296 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| BAMBUSOVE BOKSARICE | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 9,89 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bambusova viskoza |
| Sestava | 82 % bambusove viskoze, 12 % poliamid, 6 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
Privošči si maksimalno udobje in stil z moškimi boksaricami Nedeto v klasični črni barvi.Zaradi njihovega odličnega kroja, kakovostnega materiala in modernega dizajna postanejo idealna izbira za vsakodnevno nošenje in športne aktivnosti.Preizkusi kombinacijo udobja in vzdržljivosti, ki ti jih te boksarice ponujajo.
Boksarice so izdelane iz visokokakovostne mešanice bombaža in elastana.Ta kombinacija materialov ti zagotavlja ne le mehkobo in zračnost, ampak tudi optimalno prožnost, zaradi katere se boksarice popolnoma prilagodijo obliki tvojega telesa.Bombaž nudi prijeten občutek na koži, medtem ko elastan zagotavlja, da boksarice ostanejo čvrste in ohranijo svojo obliko tudi po večkratnem pranju.In ker verjamemo, da si kakovostno spodnje perilo zaslužijo moški vseh oblik in velikosti, jih ponujamo do velikosti 5XL.
Boksarice Nedeto so oblikovane v minimalističnem dizajnu z vtkanim pasom z izrazitim logotipom Nedeto, ki spodnjemu perilu dodaja moderen videz.Daljše hlačnice nudijo dodatno podporo in zaščito, zaradi česar so te boksarice idealne za športne aktivnosti in vsakodnevno nošenje.Odlično prilegajoč kroj ti zagotavlja svobodo gibanja brez omejitev in neprijetnega nabiranja.
Spodnje perilo Nedeto ne le prodajamo, ampak stojimo tudi za njegovo proizvodnjo.To pomeni, da smo ga skrbno testirali sami na sebi in ga ne moremo prehvaliti.Ne glede na to, ali naročiš boksarice ali nogavice, se lahko vedno veseliš vrhunske kakovosti po razumni ceni.Pri znamki Nedeto pridejo na svoj račun ne le moški, ampak tudi ženske – v ponudbi najdeš tudi stilske hlačke (vključno z menstrualnimi).Boksarice so izdelane v Turčiji.
Da bo tvoje priljubljeno spodnje perilo dolgo ostalo v popolnem stanju, posveti pozornost tudi njegovi negi.
Nasvet:Postani strokovnjak za nego spodnjega perila zahvaljujoč nasvetom v našem članku in privošči svojim priljubljenim kosom nego, ki si jo zaslužijo.
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bambusova viskoza |
| Sestava | 82 % bambusove viskoze, 12 % poliamid, 6 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
839 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
Bokserji
Super lep material in guma, ki ne ščipata. Priporočam
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah