| Hitrost dostave: | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
0 Artikel ks
Ta izdelek ni več na zalogi
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| DIESEL - MOŠKI | ||
| BOKSARICE/SPODNJICE/SPODNJICE | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
39,49 €
24,49 €
18,37 €
s kodo: TURBO
|
| Shrani 15,00 € |
|
|
✅ 9,19 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 18,37 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| EAN | 8058981995220 |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| EAN | 8058981995220 |
15 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
Kakovost in vrhunska cena
Dieselke nosim že 7 let in mislim, da je ta kroj odličen pod kavbojkami in kratkimi hlačami. Zato sem poskusil kupiti svoje prve "prave" boksarice tudi za "mladeniča". Bil je navdušen.
Češka republika
so dobri
dobri bokserji
Češka republika
Darilo
Veliko darilo moje ljubezni. Bokserji so vitki.
Češka republika
Super
Redno nakupujem v trgovini Coach Shop. Menjavam Diesel, CK, Puma, Tommy Hilfiger. Najboljša trgovina.
Češka republika
Kul
Kul stvari, izgledajo odlično in sem vesel.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah