| Hitrost dostave: | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nov izdelek
0 Artikel ks
Ta izdelek ni več na zalogi
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| CALVIN KLEIN - MOŠKI | ||
| BOKSERICE / BOKSARICE | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
48,49 €
44,49 €
35,59 €
s kodo: TURBO
|
| Shrani 4,00 € |
|
|
✅ 17,80 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 35,59 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | krajši |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718933806102 |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | krajši |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718933806102 |
240 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
2 PAKETA
izdelek znan, kakovost, traja
Češka republika
iz bombaža
iz bombaža in res kul
Češka republika
Razkošje
Spodnje perilo je udobno, dober kroj, redno kupujem.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah