| Hitrost dostave: | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
10 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| GINA - ŽENSKE | |||
| HLAČKE / TANGICE | |||
| VELIKOST | OZNAČENO Z | OBSEG PASU (CM) | OBSEG SEDEŽA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
Na zalogi (v sredo 15.4. pri vas ali za prevzem) Dejanska hitrost dostave (ob naročilu danes na . 13:00)
|
|||||
|
12,49 €
9,37 €
s kodo: TURBO
|
|||||
|
|
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 9,37 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bambusova viskoza |
| Sestava | 80 % bambusa, 16 % poliamida, 4 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8590787266970 |
Zelo lepe in udobne tangice. Ta material ni le zelo zračen in udoben, ampak se tudi popolnoma prilega telesu. Kakovost tega izdelka je na zelo visoki ravni, vendar si proizvajalec spodnjega perila Gina Gina prizadeva, da bi bile cene dostopne in da bi bili izdelki na voljo vsem. Glede na priljubljenost in naše osebne izkušnje lahko te ženske tangice priporočimo vsem ženskam, ki iščejo udobno, kakovostno in perilo za vsak dan.
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bambusova viskoza |
| Sestava | 80 % bambusa, 16 % poliamida, 4 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8590787266970 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah