| Hitrost dostave: | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
25 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| STYX - ŽENSKE | ||
| GIRLS/TANGA | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
Na zalogi (v sredo 22.4. pri vas ali za prevzem) Dejanska hitrost dostave (ob naročilu danes na . 13:00)
|
|||||
|
16,49 €
9,89 €
s kodo: MEGA
|
|||||
|
|
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 9,89 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visoka 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 94 % bombaž, 6 % elastan |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473289568 |
| Model | je visoka 160 cm, tehta 47 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 94 % bombaž, 6 % elastan |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Izdelano na Češkem | Da |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473289568 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah