| Hitrost dostave: | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nov izdelek
0 Artikel ks
Ta izdelek ni več na zalogi
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| TOMMY HILFIGER - ŽENSKE | ||
| HLAČKE / TANGICE | ||
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 |
| S | 67-72 | 89-95 |
| M | 72-77 | 95-99 |
| L | 77-82 | 99-104 |
| XL | 82-87 | 104-110 |
|
56,49 €
52,49 €
41,99 €
s kodo: TURBO
|
| Shrani 4,00 € |
|
|
✅ 14,00 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 41,99 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 83 % bombaž, 17 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720638988762 |
Ženske spodnjice Tommy Hilfiger so idealne za ženske, ki imajo rade udobje pri vseh prostočasnih dejavnostih in vsakodnevnem nošenju. Zaradi uporabljenega materiala boste imeli občutek, kot da nosite bombaž. Ta ugoden paket bi moral biti v predalu vsakega doma, zato ne oklevajte in se razveselite tega božanskega kosa!
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 83 % bombaž, 17 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720638988762 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah