| Hitrost dostave: | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
9 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENSKE | |
| HLAČKE / TANGICE | |
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
✅ 13,13 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 39,37 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | modalni |
| Sestava | 93 % modalno, 7 % elastan |
| Guma | klasična |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720109801040 |
Dodaj svoji garderobi pridih luksuza in izjemnosti z ženskimi hlačkami Calvin Klein v preprosti barvni izvedbi.Z njihovim minimalističnim dizajnom in prijetno klasiko boš uživala v slogu, ki je idealen za vsakodnevno nošenje in posebne priložnosti.
Hlačke Calvin Klein so izdelane iz kakovostne mešanice modala in elastana, ki izstopa po izjemni mehkobi, zračnosti in lahkotnosti.Modal je zelo mehak na dotik.Elastan daje materialu potrebno prožnost, zaradi katere se hlačke popolnoma prilagodijo tvoji postavi in ohranijo obliko tudi po številnih pranjih.
Klasična obdelava s klasično elastiko v pasu zagotavlja maksimalno udobje skozi ves dan.Hlačke so zasnovane tako, da te nikjer ne tiščijo ali omejujejo – idealna izbira za vsakodnevno nošenje, delo, prosti čas in lažje športne aktivnosti.
Izjemno spodnje perilo Calvin Klein je stalnica v modni industriji.Ženske hlačke so eden izmed dokazov, da Calvin Klein ve, kako združiti kakovost s stilom.V več kot 50 letih obstoja je znamka dokazala, da ji na trgu spodnjega perila lahko konkurira le malo kdo.Ko se želiš zanesti na svoje spodnje perilo v katerikoli situaciji, potem želiš spodnje perilo Calvin Klein.
Za ohranitev kakovosti in udobja upoštevaj te preproste korake:
Nasvet:Najti najljubše spodnje perilo je včasih dolgotrajen proces, zato želimo, da tvoji najljubši kosi trajajo dolgo.Zato pri nas najdeš tudi veliko odličnih pripomočkov za pranje spodnjega perila, kot so pralni lističi ali vrečke za občutljivo perilo.
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | modalni |
| Sestava | 93 % modalno, 7 % elastan |
| Guma | klasična |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Da |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720109801040 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah