| Hitrost dostave: | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nov izdelek
18 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| CALVIN KLEIN - ŽENSKE | |
| HLAČKE / TANGICE | |
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 0 |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 71,19 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | Meri 175 cm, tehta 61 kg in nosi velikost M. |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 71 % poliamid, 29 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Hrepeniš po gladki silhueti in naravnem udobju skozi ves dan?S temi ženskimi oblikovalnimi hlačkami od Calvin Klein boš pridobila ne le popolno podporo, temveč tudi diskretno eleganco.Zaradi brezšivnega oblikovanja in nežnega materiala so pod oblačili skoraj nevidne in hkrati oblikujejo tvoje obline, da se počutiš samozavestno v vsaki situaciji.
Hlačke so izdelane iz kombinacije umetnih vlaken, ki skupaj zagotavljajo visoko elastičnost, trdnost in so prijetne na dotik.Poliamid z elastanom učinkovito oblikuje trebuh, zadnjico in stegna, ne da bi se kje zarezale ali neprijetno pritiskale.Tkanina je gladka in nežna, zato je odlična tudi za celodnevno nošenje.
Enobarvna izvedba z diskretnim logotipom znamke Calvin Klein daje spodnjemu perilu pridih luksuza in elegance.Gladek brezšivni videz zagotavlja, da hlačke ostanejo nevidne tudi pod oprijetimi oblačili – idealna izbira pod obleke, krila in oprijete hlače, skratka kadarkoli si želiš dodati samozavest.Hlačke imajo visok kroj in so zasnovane tako, da rahlo oblikujejo trebuh in boke brez izgube udobja.Brezšivni robovi se prilegajo telesu kot druga koža, kar zagotavlja popoln videz in svobodo gibanja brez pritiskov.
Izjemno spodnje perilo Calvin Klein je stalnica v modni industriji.Ženske hlačke so eden izmed dokazov, da Calvin Klein ve, kako združiti kakovost s stilom.V več kot 50 letih obstoja je znamka dokazala, da ji na trgu spodnjega perila lahko konkurira le malokdo.Ko želiš, da se na svoje spodnje perilo lahko zaneseš v katerikoli situaciji, potem želiš spodnje perilo Calvin Klein.
Pravilna nega podaljša življenjsko dobo tvojega perila in zagotovi, da ohrani obliko in elastičnost.
Nasvet: Tvoje najljubše spodnje perilo si zasluži nežno ravnanje.In ker želimo, da ti dolgo služi, ponujamo tudi veliko dodatkov za pranje, ki poskrbijo za popolno čistočo in zaščito materiala.
| Model | Meri 175 cm, tehta 61 kg in nosi velikost M. |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 71 % poliamid, 29 % elastan |
| Guma | Brezšivni |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah