| Hitrost dostave: | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 22.4. z vami |
| v sredo 22.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nov izdelek
22 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| BELLINDA - MOŠKI | ||
| BOKSARICE / BOKSERICE | ||
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-83 | 33 |
| L | 84-89 | 35 |
| XL | 90-97 | 39 |
| XXL | 98-104 | 41,5 |
✅ 3,32 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 19,87 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 96 % bombaž, 4 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8596473295101 |
Želite odlične bokserje, ki so hkrati po ugodni ceni? Potem lahko priporočamo le te bokserje Bellinda!
Boksarice Bellinda so izdelane iz udobnega materiala in imajo sodoben kroj, ki se odlično prilega vsakodnevnemu nošenju. Zgornji del boksaric je okrašen z udobno gumo, ki se ne reže in ne stiska. Omeniti velja tudi zelo prijetno ceno, ki jo ponuja ta blagovna znamka s češkimi koreninami. V bombažnih bokserkah Bellinda se boste vedno dobro počutili, ne glede na to, ali gre za zimske ali poletne športne aktivnosti ali obleko. Pakirani so glede na trenutno zbirko.
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 96 % bombaž, 4 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 8596473295101 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah