| Hitrost dostave: | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nov izdelek
25 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| ATLANTIC - MOŠKI | |
| ATLANTSKE BOKSERICE / HLAČKE / KRATKE HLAČE | |
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 78-81 |
| M | 82-85 |
| L | 86-89 |
| XL | 90-94 |
| XXL | 95-99 |
✅ 8,14 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 24,39 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 5903351335713 |
Izboljšaj svojo garderobo s tem ugodnim paketom moških boksaric Atlantic.Boksarice ti bodo ponudile udobje in stil, ki je idealen za vsakodnevno nošenje.Zaradi kakovostnega materiala in preprostega dizajna se bodo prilegale za vsako priložnost, ne glede na to, ali te čaka dolg dan v službi, izlet ali lenarjenje na kavču.
Boksarice so izdelane iz mešanice bombaža in elastana, kar jim daje mehkobo, zračnost in potrebno elastičnost.Bombaž je prijazen do kože in zagotavlja občutek udobja, medtem ko elastan dodaja elastičnost, tako da se boksarice dobro prilagodijo tvojemu telesu in zagotavljajo, da se boš počutil udobno ves dan.
Vsake boksarice imajo vtkano elastiko z logotipom Atlantic, ki dodaja moderen videz in hkrati boksarice zanesljivo drži na mestu, ne da bi kjerkoli tiščalo ali se zvijalo.Daljše hlačnice zagotavljajo zadostno pokritost in podporo, kar bodo cenili predvsem moški, ki iščejo funkcionalen in udoben kroj.
Priljubljena poljska znamka spodnjega perila Atlantic te bo prepričala, da za kakovostne boksarice, široke boksarice ali hlačke ni treba zapraviti celotne plače.Lahko se veseliš vrhunskih materialov, ki so prijetni na dotik in se dobro prilagajajo tvojemu telesu.Minimalističen stil in klasična barvnost se dobro prilegata garderobi vseh generacij.Pri znamki Atlantic pa bodo na svoj račun prišli tudi ljubitelji bolj izrazitih kosov, ki dajejo prednost sodobnemu dizajnu, izrazitejšim barvam ali nežnim vzorcem.Spodnje perilo Atlantis bo našlo svoje mesto v garderobi žensk in moških, ki jim je mar za lastno udobje in si v garderobi želijo kakovostnih kosov.
Za dolgo življenjsko dobo in ohranitev udobja je pomembno upoštevati pravilno nego.
Nasvet:Postani strokovnjak za vzdrževanje spodnjega perila zahvaljujoč nasvetom v našem članku in svojim priljubljenim kosom privošči nego, ki si jo zaslužijo.
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 95 % bombaž, 5 % elastan |
| Guma | očital . |
| Nogavice | dlje |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| EAN | 5903351335713 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah