| Hitrost dostave: | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v ponedeljek 18.5. z vami |
| v ponedeljek 18.5. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
| CALVIN KLEIN - MOŠKI | |
| FLOATS | |
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) |
|---|---|
| S | 71-80 |
| M | 81-90 |
| L | 91-100 |
| XL | 101-110 |
| XXL | 111-117 |
Nov izdelek
41 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| CALVIN KLEIN - MOŠKI | |
| FLOATS | |
| VELIKOST | OBSEG PASU (CM) |
|---|---|
| S | 71-80 |
| M | 81-90 |
| L | 91-100 |
| XL | 101-110 |
| XXL | 111-117 |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 0 |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 66,39 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | recikliran poliester |
| Sestava | 100 % recikliran poliester |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721336099262 |
Predstavljamo ti moške kopalke Calvin Klein, ki združujejo ikoničen dizajn znamke z modernimi elementi.Te kopalne kratke hlače ti zagotavljajo ne le stilski videz, temveč tudi maksimalno udobje, ne glede na to, ali uživaš na plaži, počivaš ob bazenu ali se pripravljaš na adrenalinske vodne aktivnosti.Z ikoničnim logotipom Calvin Klein, ki kopalkam dodaja neustavljiv šarm, boš vedno videti odlično.
Kopalke Calvin Klein so narejene iz poliestra, kar zagotavlja vrhunsko kakovost in hkrati podpira trajnost.Hitrosušeč material ti nudi maksimalno udobje, ki ga boš resnično cenil – konec je z dolgim čakanjem, da se kopalke posušijo!Zaradi kakovostne mrežaste podloge kopalke zagotavljajo popolno podporo in svobodo gibanja.
Kopalke Calvin Klein so zasnovane z mislijo na udobje in stil.Njihova srednja dolžina ti zagotavlja moderen videz in zadostno udobje, zahvaljujoč elastičnemu pasu z nastavljivo vrvico pa se kopalke prilagodijo tvojim potrebam.Praktični žepi – dva stranska in eden na zadnji strani – ti omogočajo varno shranjevanje drobnarij, ki jih lahko potrebuješ ob vodi.Celoten vtis dopolnjuje izrazit branding Calvin Klein, ki poudarja tvoj edinstven stil in samozavest.
Moško spodnje perilo Calvin Klein je stalnica v modni industriji.Moške boksarice so eden izmed dokazov, da Calvin Klein ve, kako združiti kakovost s stilom.V več kot 50 letih obstoja je znamka dokazala, da na trgu s spodnjim perilom ji lahko konkurira le malo kdo.Ko se želiš zanesti na svoje spodnje perilo v kateri koli situaciji, potem želiš spodnje perilo Calvin Klein.
Da bi kopalke Calvin Klein ohranile svojo kakovost in barvo dolgo časa, je pomembno upoštevati pravilen postopek vzdrževanja.
Nasvet:Najti pravi kos spodnjega perila, ki ti popolnoma ustreza, je včasih zahtevno.Ko ga najdeš, se splača zanj dobro skrbeti, da ti bo dolgo služil.Nasvete, kako to storiti, najdeš v našem članku.
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | recikliran poliester |
| Sestava | 100 % recikliran poliester |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721336099262 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah