| Hitrost dostave: | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami | |
| Pošta Slovenije | v petek 22.5. z vami |
| v petek 22.5. z vami |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nov izdelek
128 Artikel ks
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| MOŠKE KRATKE HLAČE 2PACK | |
| VELIKOST | V NERAZTEGNJENEM STANJU (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40 |
| XL | 42,5 |
| XXL | 44 |
| 3XL | 46 |
| 4XL | 48 |
| 5XL | 50 |
✅ 12,20 € na kos (s kodo: TURBO) |
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 24,39 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 100 % bombaž |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229397 |
Privošči si stilski komfort z ugodnim paketom moških širokih boksaric znamke Pietro Filipi.V tem paketu najdeš ene široke boksarice v klasični črni barvi in druge v igrivem barvnem dizajnu, tako da lahko menjaš neopazno eleganco z izvirnostjo glede na razpoloženje ali priložnost.Idealna izbira za vsakodnevno nošenje, delo ali udobno sprostitev doma.
Široke boksarice so izdelane iz kakovostnega bombaža, ki je mehak na dotik, zračen in primeren za celodnevno nošenje.Bombaž zagotavlja prijeten občutek na koži in naravno odvaja vlago, kar boš cenil med dolgim dnem v službi ali pri lenarjenju na kavču.Zaradi kakovostnega materiala boš užival komfort, ki te bo spremljal ves dan.
Kombinacija klasične črne in barvitega karirastega vzorca daje temu paketu stilsko raznolikost.Vtkana elastika z logotipom Pietro Filipi ne le da odlično izgleda, zagotavlja, da široke boksarice dobro držijo na svojem mestu in hkrati nikjer ne tiščijo.Sprednji gumbi dodajajo praktičen in estetski element, ki ga boš cenil pri vsakodnevnem nošenju.Široke boksarice Pietro Filipi imajo bolj ohlapen kroj, ki zagotavlja udobje in svobodo gibanja.
Češka premium znamka Pietro Filipi ima pri nas dolgo tradicijo.Znamka se je sprva specializirala za moderno oblačila za poslovneže, ki so jih vzljubili tisoči ljudi ne le pri nas, ampak tudi na tujih trgih.Spodnje perilo Pietro Filipi nadaljuje tradicijo vrhunskih izdelkov z modernim dizajnom, ki bo osvežil tvojo garderobo in ti pristajal.Široke boksarice so izdelane v Bangladešu.
Da bodo tvoje široke boksarice Pietro Filipi ostale dolgo kot nove, je pomembno upoštevati pravilno nego.
Nasvet:Najti pravi kos spodnjega perila, ki ti popolnoma ustreza, je včasih zahtevno.Ko ga najdeš, se splača zanj dobro skrbeti, da ti bo dolgo služil.Nasvete, kako to storiti, najdeš v našem članku.
| Model | je visok 185 cm, tehta 85 kg in nosi velikost M |
|---|---|
| Material | bombaž |
| Sestava | 100 % bombaž |
| Guma | očital . |
| Strani | 30°C |
| likanje | Da |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229397 |
809 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
Kratke hlače
Super za nošenje, dobro prileganje in vse za odlično ceno. Priporočam
Češka republika
Pietro Filipi večbarvno
Zadovoljen sem z izbiro, naslednjič bom kupil drugo kombinacijo
Češka republika
Kratke hlače
Visoka kakovost s hitro dostavo. Lahko priporočam
Češka republika
Pietro Filipi večbarvno
Zelo sem zadovoljen
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah