| Hitrost dostave: | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami | |
| Pošta Slovenije | v sredo 15.4. z vami |
| v sredo 15.4. z vami |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky pro denní nošení i při silné menstruaci. Z hladkého recyklovaného mikrovlákna. V balení 2 ks.
Nov izdelek
0 Artikel ks
Ta izdelek ni več na zalogi
Opozorilo: zadnji kos na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| MAIDENFORM | |
| MENSTRUALNE SPODNJICE MAIDENFORM | |
| VELIKOST | OBSEG BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 92-94 |
| M | 97-99 |
| L | 102-104 |
| XL | 107-109 |
| XXL | 112-114 |
|
34,49 €
16,49 €
12,37 €
s kodo: TURBO
|
| Shrani 18,00 € |
|
|
|
✅ BREZPLAČNA DOSTAVADostava od 2,99 € |
✅ Dostava tretji delovni dan |
✅ 120 dni za vrnitev blaga |
✅ 98 % zadovoljnih strank |
✅ Več kot 400.000 kosov spodnjega perila po ugodnih cenah |
✅ Brezplačna dostava iz 54,99 € |
|
✅ Pregledna cena Najnižja cena v zadnjih 30 dneh je 12,37 € Popusti so izračunani od prvotne cene. Brezplačna dostava se izračuna po odbitku kod popustov. Želite poskrbeti, da ne zamudite več popustov? Prijavite se na novice na dnu strani. |
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 78 % najlon, 22 % elastan |
| notranja plast na dotik | bombažna pletenina |
| barva plasti dotika | Črna |
| Guma | klasična |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 196739019625 |
Menstrualne spodnjice Maidenform združujejo elegantno obliko in praktično funkcionalnost. Zaradi uporabe mehkega najlona in čipke se boste počutili udobno in elegantno tudi med dnevi. Hlačke so primerne za lažjo do zmerno menstruacijo, zagotavljajo zanesljivo zaščito in so zasnovane tako, da se prilegajo tudi polnim ženskam.
Maidenform hlačke so izdelane iz kombinacije poliamida in elastana. Ta material zagotavlja prožnost, mehkobo in vzdržljivost, ki se prilagaja vašim potrebam. Vpojni del je tanek, kar zagotavlja udobje in nevidnost hlačk, hkrati pa učinkovito ščiti. Hkrati so hlačke mehke in gladke na koži, kar boste zagotovo cenili v bolj napornih dneh.
Menstrualne spodnjice Maidenform združujejo preprost gladek material z nežno čipkasto aplikacijo na straneh, ki jim daje prefinjen in ženstven pridih. Kroj hipster z višjim pasom nežno objema telo in zagotavlja največje udobje pri nošenju. Prefinjen kroj je videti diskreten in neopazen, zato jih lahko brez težav uporabite pod katero koli obleko. Ta elegantna zasnova združuje praktičnost in estetiko, zato se boste med dnevi počutili udobno in elegantno.
Ameriška blagovna znamka Maidenform se ponaša z natančnim poznavanjem ženskega telesa in njegovih potreb. Z natančnimi kroji, ki se prilagodijo vaši postavi, in kakovostnimi materiali se boste med menstruacijo in vsak dan počutili samozavestno. Elegantna in brezčasna zasnova je prava izbira za vaš življenjski slog.
Nasvet: Ko najdete menstrualno perilo, ki vam ustreza, si zasluži najboljšo nego. S pravilnim ravnanjem vam bo zanesljivo služil zelo dolgo. Nasvete, kako to storiti, najdete v našem članku.
| Model | Visok je 175 cm, tehta 51 kg in nosi velikost S. |
|---|---|
| Material | umetna vlakna |
| Sestava | 78 % najlon, 22 % elastan |
| notranja plast na dotik | bombažna pletenina |
| barva plasti dotika | Črna |
| Guma | klasična |
| Strani | 40°C |
| likanje | Ne |
| sušilec | Ne |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praga 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 196739019625 |
320 ljudje so kupili
Ocene v tujih jezikih so prevedene s prevajalnikom DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbolj uporabno
Najnovejše
Najstarejši
Češka republika
Kakovost in udoben material, hlačke se popolnoma prilegajo
Češka republika
hlačke
Priporočam
Češka republika
Priporočam
Odlične hlačke, velikost odlična, material prijeten.
Češka republika
Kratke hlače
kakovost in zmogljivost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Vrečka za občutljivo perilo je odličen pomočnik. Občutljiva oblačila ali oblačila s kaveljčki lahko perete ločeno in preprečite poškodbe drugega perila.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
blaga
priporoča trgovino
spodnje perilo po ugodnih cenah